Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 25€

PAR MUMS

Produktu rašanās stāsts ir noteikti diezgan tipisks- produkts rodas pašu nepieciešamības rezultātā. Tieši tā arī radās “Mazo lāču putra”- veselīga, bioloģiska alternatīva, ierakstajām, lielveikalos nopērkamajām putrām.

Lielais putru cienītājs – Olivers – piedzima 2014.gadā. Tieši pateicoties viņa lielajai kārei pēc putrām, vēlāk arī radās “Mazo lāču putra”. Sākotnēji, meklējot putras veikalu plauktos, netika atrasts vēlamais produkts-dabīgs, bez visa “liekā”, tikai augļi un dārzeņi, kas ir tik svarīgi maza bērna uzturā, tāpēc, sākumā, taisot mājās pašai, radās ideja to turpināt jau daudz plašākā apmērā un to piedāvāt arī citiem- veselīga uztura cienītājiem.

"DABISKI IR GARŠĪGI"

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MAZO LĀČU PRODUKTUS?

Iegādājoties bioloģiski sertificētu pārtiku , vienmēr varat būt drošs, ka tā tiek ražota saskaņā ar stingrām likumdošanas prasībās un regulāri tiek pārbaudīta!

“Mazo lāču putra” savos produktos izmanto daudz vērtīgu graudaugu.

Prosa ir labs B grupas vitamīnu avots, kā arī satur vairāk nekā 50% no dienā nepieciešamās mangāna devas. Tā apgādās organismu ar dzelzi, magniju, fosforu un cinku, kas visi ir vērtīgu un nepieciešamu minerālvielu grupas biedri. Prosa noteikti ierindojama uzturā vēlamu produktu klāstā, jo tai ir augsts antioksidantu saturs un aktivitāte, nesatur glutēnu.

Amarants ir bagātīgs olbaltumvielu, tai skaitā, aminoskābes lizīna avots. Salīdzinot ar citiem putraimiem, amaranta sēklās ir daudz dzelzs un kalcija, turklāt tas ir vienīgais graudaugs, kas satur C vitamīnu. Papildus visam, tas satur lunasīnu – pretiekaisuma vielu, kam piemīt pretvēža darbība.* Amarants nesatur glutēnu.

Kailgraudu mieži. Atšķirībā no tradicionālajiem miežiem tiem ir citāda grauda uzbūve. Kuļot to ir diezgan viegli atdalīt, apvalku vajag daudz mazāk lobīt, tādējādi veselīgais slānis neiet zudumā apstrādes procesā. Šie mieži ir noderīgi veselības uzlabošanai, piemēram, tie samazina holesterīna un glikozes līmeni asinīs.

Vērtīgs olbaltumvielu avots ir griķi un auzas.  Tajās ir 8 neaizvietojamās aminoskābes.

Griķu putra nesatur glutēnu un ir vismazāk alerģiska. Produktos izmantoti nekarsētie jeb zaļie (dzīvie) griķu milti un pilngraudu jeb kliju milti. Tajos ir daudz olbaltumvielu, vitamīnu un minerālvielu. Griķos ir daudz dzelzs un citu vērtīgu vitamīnu. Griķu putru var ēst arī tie bērni, kuriem ir nosliece uz cukura diabētu.

Pilngraudu auzu putra ir maigākas konsistences un piemērota arī reizēs, kad ir zarnu trakta un kuņģa problēmas. Tā satur daudz vērtīgās taukskābes, maz cietes. Vērtīgo tauku rekordistes ir pilngraudu auzu pārslas. Vērtīgās taukskābes ļoti pozitīvi ietekmē nervu sistēmu.

Neatņemama sastāvdaļa, veselīgam bērna uzturam, protams, ir augļiem un dārzeņiem, piemēram, plūmes satur  beta karotīnu, C un B2 vitamīnus, nātriju, kalciju un dzelzi; ābols – A, B1 B2,B6, dzelzi, magniju un kalciju. B vitamīns piedalās nervu sistēmas attīstībā un nervu aizsargājošā apvalka veidošanā, B grupas vitamīni ir neatņemama bērna augšanas procesu sastāvdaļa. Tie nodrošina arī sarkano asinsķermenīšu veidošanos organismā un stiprina imunitāti.

MAZO LĀČU PRODUKTI:

  • Izstrādāti sadarbībā ar Dārzkopības institūtu;

  • Bioloģiski sertificēti(LV-BIO-01);

  • Izejvielas iepirktas no labākajām Latvijas saimniecībām un uzņēmumiem;

  • produktiem nav pievienoti garšas uzlabotāji – cukurs, piens, sāls, eļļa u.c.
  • piedāvājumā ir produkti bez glutēna saturošām sastāvdaļām;
  • vegāniem draudzīgi produkti;
  • augļu/ dārzeņu saturs putrās no 2-25% no kopējās produktu masas;
  • pievienoti rupīgi izmeklēti , augstvērtīgi, lielākoties pilngraudu bio graudaugi;
  • produkti regulāri tiek testēti laboratorijā;
  • uzņēmums veic augļu/ dārzeņu pārstrādi un gatavā produkta pakošanu, un to uzraudzība ir apmēram 5 reizes lielāka kā pieaugušajiem paredzētajai pārtikai.

PROJEKTS TIEK ĪSTENOTS SADARBĪBĀ AR: